FLORI držák toaletního papíru bez krytu, bílá mat RF017/14
FLORI držák toaletního papíru bez krytu, bílá mat RF017/14
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-RF017/14 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | FLORI |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 169x38x70 mm |
| Šířka | 169 mm |
| Výška | 38 mm |
| Hloubka | 70 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držák toaletního papíru |
| Instalace | Vrtání |
| Údržba | Dle doporučení |
| Hmotnost / ks | 0.3560 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913871092 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 let |
| BARVA | bílá |
Doporučujeme přikoupit
FLORI držák ručníků 600x70mm, bílá mat RF009/14
na objednávku2 141 Kč
Při platbě předem pouze 1 992 Kč
FLORI dvojitý držák ručníků 600x127mm, bílá mat RF011/14
na objednávku2 571 Kč
Při platbě předem pouze 2 392 Kč
FLORI polička 508x25x127mm, bílá mat RF016/14
na objednávku3 173 Kč
Při platbě předem pouze 2 952 Kč
FLORI držák ručníků otevřený, bílá mat RF006/14
na objednávku1 195 Kč
Při platbě předem pouze 1 112 Kč
Mohlo by Vás zajímat
X-ROUND WHITE držák toaletního papíru rezervní, bílá XR701W
expedice do 7 dnů628 Kč
Při platbě předem pouze 584 Kč
Omnires MODERN PROJECT stojan na toaletní papír a WC štětku, kartáčovaná měď MP60810CPB
expedice do 14 dnů3 185 Kč
Nimco Nikau NK 30055R-26 Držák na toaletní papír rezervní
do týdne v e-shopu747 Kč
Při platbě předem pouze 687 Kč

