CROSS umyvadlová skříňka 55x81x43cm, buk
CROSS umyvadlová skříňka 55x81x43cm, buk
- Dvoukřídlá prosklená dvířka s matným sklem.
- Standardně dodáváno s úchytkou 12937.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CROSS |
| Rozměr | 55x81x43 cm |
| Šířka | 550 mm |
| Výška | 810 mm |
| Hloubka | 430 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Buk |
| Materiál | Masiv dřevo/dýha, Sklo |
| Instalace | K postavení |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 15.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913994920 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | hnědá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | stojící |
| Hloubka | nad 401 mm |
Příslušenství
5 323 Kč
Při platbě předem pouze 4 952 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
5 323 Kč
Při platbě předem pouze 4 952 Kč
Umyvadlový sifon šetřící místo 5/4", DN32, bílá 151.127.0
expedice do 7 dnů255 Kč
Při platbě předem pouze 241 Kč
CLASSIC keramické umyvadlo 60x46cm, bílá ExtraGlaze 8731111
expedice do 7 dnů5 323 Kč
Při platbě předem pouze 4 952 Kč
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
Mohlo by Vás zajímat
CIRASA umyvadlová skříňka 59,2x64x46cm, verde strip CR601-4444S
expedice do 7 dnů12 504 Kč
Při platbě předem pouze 11 632 Kč
13 751 Kč
Při platbě předem pouze 12 792 Kč
8 333 Kč
Při platbě předem pouze 7 752 Kč
15 587 Kč
Při platbě předem pouze 14 613 Kč


