EZARA umyvadlová skříňka 58x54x39cm, dub stříbrný EZ592-1111
EZARA umyvadlová skříňka 58x54x39cm, dub stříbrný EZ592-1111
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-EZ592-1111 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | EZARA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 58x54x39 cm |
| Šířka | 580 mm |
| Výška | 540 mm |
| Hloubka | 390 mm |
| Barva | Šedá |
| Dekor | Dub stříbrný |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 16.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913113956 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | hnědá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | 301 - 400 mm |
Příslušenství
2 055 Kč
Při platbě předem pouze 1 912 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon šetřící místo 5/4", DN32, bílá 151.127.0
expedice do 7 dnů255 Kč
Při platbě předem pouze 241 Kč
NIROX zrcadlo v rámu 600x800mm, dub stříbrný NX608-1111
na objednávku3 027 Kč
Při platbě předem pouze 2 816 Kč
BELLA držák ručníků na bok skříňky 250mm, chrom FA115
expedice do 7 dnů856 Kč
Při platbě předem pouze 796 Kč
LINDO boční organizér, sada 2ks, 114x323mm, plast, antracit LD002
expedice do 7 dnů533 Kč
Při platbě předem pouze 496 Kč
Mohlo by Vás zajímat
CIRASA umyvadlová skříňka 59,2x64x46cm, siena strip CR601-4242S
expedice do 7 dnů12 504 Kč
Při platbě předem pouze 11 632 Kč
3 836 Kč
Při platbě předem pouze 3 568 Kč
AVICE umyvadlová skříňka 60x50x48cm, bílá AV065
na objednávku9 853 Kč
Při platbě předem pouze 9 238 Kč
FILENA umyvadlová skříňka 57x51,5x43cm, bílá mat FID1260W
expedice do 7 dnů10 741 Kč
Při platbě předem pouze 9 992 Kč

