CIRASA umyvadlová skříňka 59,2x64x46cm, dub alabama strip CR601-2322
CIRASA umyvadlová skříňka 59,2x64x46cm, dub alabama strip CR601-2322
- Standardně dodáváno s úchytkou CT192C
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 59,2x64x46 cm |
| Šířka | 592 mm |
| Výška | 640 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Alabama strip |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 16.5010 kg |
| EAN | 8590913953392 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | hnědá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Příslušenství
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
MARIA umyvadlo, litý mramor, 60x46cm, bez otvoru, bílá MA060-0
expedice do 7 dnů3 973 Kč
Při platbě předem pouze 3 696 Kč
MITRA kovová úchytka, průměr 25mm, chrom MT001
expedice do 7 dnů145 Kč
Při platbě předem pouze 135 Kč
Umyvadlový sifon šetřící místo 5/4", DN32, bílá 151.127.0
expedice do 7 dnů255 Kč
Při platbě předem pouze 241 Kč


