EZARA umyvadlová skříňka 59,2x64x46cm, dub stříbrný EZ601-1111
EZARA umyvadlová skříňka 59,2x64x46cm, dub stříbrný EZ601-1111
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-EZ601-1111 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | EZARA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 59,2x64x46 cm |
| Šířka | 592 mm |
| Výška | 640 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Šedá |
| Dekor | Dub stříbrný |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 15.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913114007 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | hnědá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Příslušenství
770 Kč
Při platbě předem pouze 716 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
PIEDRA keramické umyvadlo nábytkové 61x46,5cm, bílá 43061
expedice do 7 dnů2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
NIROX zrcadlo v rámu 600x800mm, dub stříbrný NX608-1111
na objednávku3 027 Kč
Při platbě předem pouze 2 816 Kč
Nábytková nožička, výška 200mm, černá mat 30389
expedice do 7 dnů114 Kč
Při platbě předem pouze 106 Kč
Mohlo by Vás zajímat
5 107 Kč
Při platbě předem pouze 4 788 Kč
Horní zásuvky bez výřezu pro sifon FID1260BS
expedice do 7 dnů12 031 Kč
Při platbě předem pouze 11 192 Kč
EZARA umyvadlová skříňka 59,2x64x46cm, bílá lesk EZ601-3030
expedice do 7 dnů8 591 Kč
Při platbě předem pouze 7 992 Kč
9 021 Kč
Při platbě předem pouze 8 392 Kč

