LUCIOLA dvojumyvadlo, litý mramor, 120x48cm, bílá 50122
LUCIOLA dvojumyvadlo, litý mramor, 120x48cm, bílá 50122
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LUCIOLA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 120x48 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Hloubka | 480 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | Do nábytku |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Otvor pro baterii | 2 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Balení obsahuje | Přepadová souprava |
| Hmotnost / ks | 25.6900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913831720 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
2 485 Kč
Při platbě předem pouze 2 312 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
20 631 Kč
Při platbě předem pouze 19 192 Kč
Umyvadlový sifon šetřící místo 5/4", DN32, bílá 151.127.0
expedice do 7 dnů255 Kč
Při platbě předem pouze 241 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
Mohlo by Vás zajímat
38 190 Kč
Při platbě předem pouze 36 280 Kč
MARIA dvojumyvadlo, litý mramor, 120x46cm, bez otvoru, bílá MA120-0
expedice do 7 dnů7 534 Kč
Při platbě předem pouze 7 008 Kč
40 320 Kč
Při platbě předem pouze 38 304 Kč
39 560 Kč
Při platbě předem pouze 37 582 Kč

