LOREA umyvadlová skříňka 90x44x51,2cm, 1x zásuvka, bílá mat LE090-3131 54927
LOREA umyvadlová skříňka 90x44x51,2cm, 1x zásuvka, bílá mat LE090-3131 54927
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LOREA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 90x44x51,2 cm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 440 mm |
| Hloubka | 512 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 32.1341 kg |
| EAN | 8590913969836 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
5 065 Kč
Při platbě předem pouze 4 712 Kč
MURALES nábytkový sifon šetřící místo, 5/4", odpad 32mm, bílá 151.032.0
expedice do 7 dnů497 Kč
Při platbě předem pouze 469 Kč
12 751 Kč
Při platbě předem pouze 11 973 Kč
27 199 Kč
Při platbě předem pouze 25 541 Kč
Mohlo by Vás zajímat
11 171 Kč
Při platbě předem pouze 10 392 Kč
LOREA umyvadlová skříňka 90x44x51,2cm, 1x zásuvka, dub alabama/bílá mat LE090-2231 53698
expedice do 7 dnů11 601 Kč
Při platbě předem pouze 10 792 Kč
WAVE umyvadlová skříňka 89,7x45x47,8cm, levá, bílá/dub cuneo WA092-3025
expedice do 7 dnů11 171 Kč
Při platbě předem pouze 10 392 Kč
RETRO umyvadlová skříňka 89x80x48cm, starobílá 1621
expedice do 7 dnů36 670 Kč
Při platbě předem pouze 34 112 Kč

