EMICO dvojumyvadlo, Rockstone, 220x50cm, límec L, pravé, bílá mat EM220-B2R-L
EMICO dvojumyvadlo, Rockstone, 220x50cm, límec L, pravé, bílá mat EM220-B2R-L
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-EM220-B2R-L |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | EMICO |
| Rozměr | 220x50 cm |
| Šířka | 2200 mm |
| Výška | 178 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Nástěnná-konzole |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Otvor pro baterii | 2 otvory |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | Barevná deska |
| Hmotnost / ks | 57.5400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913886744 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 428 Kč
Při platbě předem pouze 1 328 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Podpěrná konzole 305x160x32mm, pozinkovaná ocel, 1 ks 30386
expedice do 7 dnů185 Kč
Při platbě předem pouze 172 Kč
1 428 Kč
Při platbě předem pouze 1 328 Kč
Mohlo by Vás zajímat
38 960 Kč
Při platbě předem pouze 37 012 Kč
SIDRA dvojumyvadlo, litý mramor, 121x46cm, bílá
expedice do 7 dnů6 183 Kč
Při platbě předem pouze 5 752 Kč
38 040 Kč
Při platbě předem pouze 36 138 Kč
33 592 Kč
Při platbě předem pouze 31 248 Kč


