LOREA LED pásek 181cm, 1,8W, studená bílá LED185 58621
LOREA LED pásek 181cm, 1,8W, studená bílá LED185 58621
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LED185 |
Dostupnost:
na objednávku
Přívodní kabel: délka 2m
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 181x0,7x1,5 cm |
| Délka | 1810 mm |
| Výška | 7 mm |
| Hloubka | 15 mm |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Napětí | 230/12 V |
| Příkon | 1.80 W |
| Barva LED | Studená bílá (5 700 - 6 500 K) |
| Svítivost | 147 lm |
| Životnost (LED) | 30000 hod. |
| EAN | 8590913994296 |
| Taric | 94051140 |
| Hmotnost / ks | 2.8900 kg |
| Balení | 1 ks |
| Barva | bílá |
Příslušenství
1 428 Kč
Při platbě předem pouze 1 328 Kč
expedice do 7 dnů
Mohlo by Vás zajímat
LOREA LED pásek 161cm, 1,6W, studená bílá LED165 58619
na objednávku1 539 Kč
Při platbě předem pouze 1 432 Kč
LOREA LED pásek 101cm, 1W, studená bílá LED105 58615
expedice do 7 dnů1 109 Kč
Při platbě předem pouze 1 032 Kč


