BRAHEA dvojumyvadlo 151,6x51,5cm, rockstone, bílá mat BT152
BRAHEA dvojumyvadlo 151,6x51,5cm, rockstone, bílá mat BT152
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-BT152 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 151,6x12,7x51,5 cm |
| Šířka | 1516 mm |
| Výška | 127 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Zápustné |
| Typ umyvadla | Zápustné umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 2 otvory |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 30.6000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913979125 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
4 033 Kč
Při platbě předem pouze 3 752 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
15 446 Kč
Při platbě předem pouze 14 368 Kč
15 446 Kč
Při platbě předem pouze 14 368 Kč
15 446 Kč
Při platbě předem pouze 14 368 Kč
Mohlo by Vás zajímat
27 199 Kč
Při platbě předem pouze 25 541 Kč
FLAVIA dvojumyvadlo, litý mramor, 140x50cm, bílá 68141
expedice do 7 dnů8 480 Kč
Při platbě předem pouze 7 888 Kč
37 220 Kč
Při platbě předem pouze 35 359 Kč
MARIA dvojumyvadlo, litý mramor, 120x46cm, bez otvoru, bílá MA120-0
expedice do 7 dnů7 534 Kč
Při platbě předem pouze 7 008 Kč

