BRAHEA dvojumyvadlo 161x51,5cm (70+20+70cm), bílá mat BL161-70
BRAHEA dvojumyvadlo 161x51,5cm (70+20+70cm), bílá mat BL161-70
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-BL161-70 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 161x12,7x51,5 cm |
| Šířka | 1610 mm |
| Výška | 127 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Zápustné |
| Typ umyvadla | Zápustné umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 2 otvory |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 31.6000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913994647 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
10 741 Kč
Při platbě předem pouze 9 992 Kč
10 741 Kč
Při platbě předem pouze 9 992 Kč
LOREA skříňka spodní policová 20x44x51,2cm, bílá mat LE020-3131 53700
expedice do 7 dnů4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč
LOREA skříňka spodní policová 20x44x51,2cm, černá mat LE020-3535 53702
expedice do 7 dnů4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč
Mohlo by Vás zajímat
13 350 Kč
Při platbě předem pouze 12 536 Kč
14 006 Kč
Při platbě předem pouze 13 152 Kč
14 276 Kč
Při platbě předem pouze 13 406 Kč
14 276 Kč
Při platbě předem pouze 13 406 Kč

