BRAHEA umyvadlo 131,6x51,5cm, rockstone, pravé, bílá mat BT132R
BRAHEA umyvadlo 131,6x51,5cm, rockstone, pravé, bílá mat BT132R
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-BT132R |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 131,6x12,7x51,5 cm |
| Šířka | 1316 mm |
| Výška | 127 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Zápustné |
| Typ umyvadla | Zápustné umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 20.2000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913979095 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
5 323 Kč
Při platbě předem pouze 4 952 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč
4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč
16 331 Kč
Při platbě předem pouze 15 192 Kč
16 331 Kč
Při platbě předem pouze 15 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
29 687 Kč
Při platbě předem pouze 27 616 Kč
13 350 Kč
Při platbě předem pouze 12 536 Kč
21 190 Kč
Při platbě předem pouze 20 131 Kč
27 199 Kč
Při platbě předem pouze 25 541 Kč

