SLIM keramické umyvadlo, nábytkové, 100x46cm, bílá 1601-100
SLIM keramické umyvadlo, nábytkové, 100x46cm, bílá 1601-100
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 101x18x46,5 cm |
| Šířka | 1010 mm |
| Výška | 180 mm |
| Hloubka | 465 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Do nábytku |
| Typ umyvadla | Nábytkové umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 15.9100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913964411 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
76 Kč
Při platbě předem pouze 73 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
9 881 Kč
Při platbě předem pouze 9 192 Kč
CIRASA umyvadlová skříňka 99,8x52x46cm, dub alabama strip CR100-2322
expedice do 7 dnů14 783 Kč
Při platbě předem pouze 13 752 Kč
EZARA umyvadlová skříňka 99,8x52x46cm, dub cuneo EZ101-2525
expedice do 7 dnů10 225 Kč
Při platbě předem pouze 9 512 Kč
9 881 Kč
Při platbě předem pouze 9 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
KAMA umyvadlo zápustné, litý mramor, 50x26cm, bílá 50134
expedice do 7 dnů2 915 Kč
Při platbě předem pouze 2 712 Kč
19 711 Kč
Při platbě předem pouze 18 336 Kč
SLIM keramické umyvadlo, nábytkové, 70x46cm, bílá 1601-70
expedice do 7 dnů2 571 Kč
Při platbě předem pouze 2 392 Kč


