YORKSHIRE keramický dřez 92x47cm, bílá 542201
YORKSHIRE keramický dřez 92x47cm, bílá 542201
| Výrobce: | Výrobce: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-542201 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Rozměr | 91,4x25,4x47 cm |
| Šířka | 914 mm |
| Výška | 254 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Modulová montáž |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Odkládací plocha | Není |
| Hmotnost / ks | 63.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056093916065 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
Příslušenství
219 Kč
Při platbě předem pouze 207 Kč
expedice do 7 dnů
254 Kč
Při platbě předem pouze 240 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
FLEXY dřezový sifon flexibilní 6/4", DN40, bílá 155.183.0
expedice do 7 dnů254 Kč
Při platbě předem pouze 240 Kč
Mohlo by Vás zajímat
P.M.H. Koupelnový radiátor Theia levá varianta T1B-L 500x940 Černá T1B-L
expedice do 7 dnů9 462 Kč
Při platbě předem pouze 8 572 Kč
3 075 Kč
Při platbě předem pouze 2 786 Kč
10 182 Kč
Při platbě předem pouze 9 224 Kč
Koupelnový radiátor Mexen Apollo 1210 x 550 mm, 641 W, bílý - W117-1210-550-00-20
expedice do 10 dnů3 185 Kč

