DEVON keramický dřez 76x53cm, bílá 544101
DEVON keramický dřez 76x53cm, bílá 544101
| Výrobce: | Výrobce: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-544101 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 75,8x25,4x53 cm |
| Šířka | 758 mm |
| Výška | 254 mm |
| Hloubka | 530 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Modulová montáž |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Odkládací plocha | Není |
| Hmotnost / ks | 58.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056093916089 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
Příslušenství
219 Kč
Při platbě předem pouze 207 Kč
expedice do 7 dnů
254 Kč
Při platbě předem pouze 240 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
FLEXY dřezový sifon flexibilní 6/4", DN40, bílá 155.183.0
expedice do 7 dnů254 Kč
Při platbě předem pouze 240 Kč
Mohlo by Vás zajímat
62 978 Kč
Při platbě předem pouze 60 781 Kč
44 806 Kč
Při platbě předem pouze 43 243 Kč
45 064 Kč
Při platbě předem pouze 43 492 Kč
39 500 Kč
Při platbě předem pouze 38 122 Kč

