DEVON keramický dřez 60x53cm, bílá 544001
DEVON keramický dřez 60x53cm, bílá 544001
| Výrobce: | Výrobce: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-544001 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60x22x53 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 220 mm |
| Hloubka | 530 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Modulová montáž |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Odkládací plocha | Není |
| Hmotnost / ks | 42.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056093916072 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
Příslušenství
219 Kč
Při platbě předem pouze 207 Kč
expedice do 7 dnů
254 Kč
Při platbě předem pouze 240 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
FLEXY dřezový sifon flexibilní 6/4", DN40, bílá 155.183.0
expedice do 7 dnů254 Kč
Při platbě předem pouze 240 Kč
Mohlo by Vás zajímat
34 254 Kč
Při platbě předem pouze 33 059 Kč
60 475 Kč
Při platbě předem pouze 58 366 Kč
36 464 Kč
Při platbě předem pouze 35 192 Kč
44 711 Kč
Při platbě předem pouze 43 152 Kč

