ESSEX keramický dřez 76x45,6cm, bílá 541101
ESSEX keramický dřez 76x45,6cm, bílá 541101
| Výrobce: | Výrobce: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-541101 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Rozměr | 75,8x25,4x45,6 cm |
| Šířka | 758 mm |
| Výška | 254 mm |
| Hloubka | 456 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Modulová montáž |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Odkládací plocha | Není |
| Hmotnost / ks | 36.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056093913477 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
Příslušenství
219 Kč
Při platbě předem pouze 207 Kč
expedice do 7 dnů
254 Kč
Při platbě předem pouze 240 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
FLEXY dřezový sifon flexibilní 6/4", DN40, bílá 155.183.0
expedice do 7 dnů254 Kč
Při platbě předem pouze 240 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ESSEX keramický dřez 91x45,6cm, bílá 541201
na objednávku19 990 Kč
Při platbě předem pouze 18 991 Kč
YORKSHIRE keramický dřez 92x47cm, bílá 542201
na objednávku22 990 Kč
Při platbě předem pouze 21 841 Kč

