ESSEX keramický dřez 91x45,6cm, bílá 541201
ESSEX keramický dřez 91x45,6cm, bílá 541201
| Výrobce: | Výrobce: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-541201 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Rozměr | 91x25,4x45,6 cm |
| Šířka | 910 mm |
| Výška | 254 mm |
| Hloubka | 456 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Modulová montáž |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Odkládací plocha | Není |
| Hmotnost / ks | 42.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056093913484 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
Příslušenství
219 Kč
Při platbě předem pouze 207 Kč
expedice do 7 dnů
254 Kč
Při platbě předem pouze 240 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
FLEXY dřezový sifon flexibilní 6/4", DN40, bílá 155.183.0
expedice do 7 dnů254 Kč
Při platbě předem pouze 240 Kč
Mohlo by Vás zajímat
REA Colin kuchyňská baterie, kartáčová zlatá REA-B4821
expedice do 12 dnů1 950 Kč
Při platbě předem pouze 1 872 Kč
REA Venice dřezová baterie antická bronzová REA-B2500
expedice do 12 dnů2 295 Kč
Při platbě předem pouze 2 203 Kč
Mereo Lila dřezová baterie nástěnná 100 mm s ramínkem CBEE301A01
expedice do 7 dnů782 Kč
Při platbě předem pouze 765 Kč

