WALDORF keramické umyvadlo 60x55cm, černá mat 4140K7
WALDORF keramické umyvadlo 60x55cm, černá mat 4140K7
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Série | WALDORF |
| Rozměr | 60x55 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Hloubka | 550 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Retro |
| Hmotnost / ks | 19.1800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8388777318811 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | černá |
Doporučujeme přikoupit
9 623 Kč
Při platbě předem pouze 8 952 Kč
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
Podobné zboží
RETRO keramické umyvadlo 73x54cm, černá mat 104731
na objednávku12 461 Kč
Při platbě předem pouze 11 592 Kč
Mohlo by Vás zajímat


