KANAAL keramické umyvadlo 60x46,5cm, černá mat
KANAAL keramické umyvadlo 60x46,5cm, černá mat
| Výrobce: | Výrobce: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-574031 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Série | KANAAL |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60x35x46,5 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 350 mm |
| Hloubka | 465 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 33.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8055596050320 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | černá |
Doporučujeme přikoupit
PIQUADRATO umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, ABS/chrom 0510OT25K7
expedice do 7 dnů826 Kč
Při platbě předem pouze 768 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Mohlo by Vás zajímat
RETRO keramické umyvadlo 56x46,5cm, bílá 104501
expedice do 7 dnů6 699 Kč
Při platbě předem pouze 6 232 Kč
WALDORF keramické umyvadlo 60x55cm, bílá 4140K1
na objednávku8 075 Kč
Při platbě předem pouze 7 512 Kč

