WALDORF keramické umyvadlo 120x55cm, bílá 4144K1
WALDORF keramické umyvadlo 120x55cm, bílá 4144K1
| Výrobce: | Výrobce: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-4144K1 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Série | WALDORF |
| Rozměr | 120x55 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Hloubka | 550 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Retro |
| Hmotnost / ks | 29.2800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056093919387 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
76 Kč
Při platbě předem pouze 73 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Vaničkový sifon, průměr 90mm, DN40, extra nízký, krytka nerez lesk 1722C
expedice do 7 dnů624 Kč
Při platbě předem pouze 587 Kč
880 Kč
Při platbě předem pouze 825 Kč
MIRAI vaničkový sifon, průměr 90mm, DN40, krytka bílá 59336
expedice do 7 dnů1 832 Kč
Při platbě předem pouze 1 695 Kč


