THE NEW YORKER keramické umyvadlo 120x53cm, bílá
THE NEW YORKER keramické umyvadlo 120x53cm, bílá
| Výrobce: | Výrobce: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-564301 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Série | THE NEW YORKER |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 120x18x53 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 180 mm |
| Hloubka | 530 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 29.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8388777318095 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
641 Kč
Při platbě předem pouze 596 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
Mohlo by Vás zajímat
22 205 Kč
Při platbě předem pouze 20 656 Kč
WALDORF keramické umyvadlo 120x55cm, černá mat 4144K7
na objednávku35 561 Kč
Při platbě předem pouze 33 080 Kč

