KANAAL keramické umyvadlo 120x40cm, verde mat
KANAAL keramické umyvadlo 120x40cm, verde mat
| Výrobce: | Výrobce: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-574211 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Série | KANAAL |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 120x25x40 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 250 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Zelená |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 43.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8055596050382 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | zelená |
Doporučujeme přikoupit
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
PIQUADRATO umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, ABS/chrom 0510OT25K7
expedice do 7 dnů826 Kč
Při platbě předem pouze 768 Kč
Mohlo by Vás zajímat
WALDORF keramické umyvadlo 120x55cm, černá mat 4144K7
na objednávku35 561 Kč
Při platbě předem pouze 33 080 Kč
22 205 Kč
Při platbě předem pouze 20 656 Kč

