Umyvadlová výpust 5/4“, click-clack, keramická zátka, 5-65mm, bílá 60928
Umyvadlová výpust 5/4“, click-clack, keramická zátka, 5-65mm, bílá 60928
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Barva | Bílá |
| Materiál | Mosaz |
| Velikost závitu | 5/4" |
| Tloušťka umyvadla | 5-65 mm |
| Výbava | Uzavíratelná s přepadem, Uzavíratelná bez přepadu, Neuzavíratelná s přepadem, Neuzavíratelná bez přepadu |
| Hmotnost / ks | 0.2390 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913118395 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Umyvadlová výpust 5/4“, click-clack, keramická zátka, carnico mramor AR900CM 58595
expedice do 7 dnů765 Kč
Při platbě předem pouze 712 Kč
Umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, velká zátka, 5-65mm, černá mat CV3004B 55650
expedice do 7 dnů512 Kč
Při platbě předem pouze 476 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, chrom SI890 60225
expedice do 7 dnů1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
Umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, velká zátka, 10-80mm, ABS/bílá mat CV1232WM 59353
expedice do 7 dnů288 Kč
Při platbě předem pouze 268 Kč

