Umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, velká zátka, 10-55mm, zlato mat 542.742.5GB
Umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, velká zátka, 10-55mm, zlato mat 542.742.5GB
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Velikost závitu | 5/4" |
| Tloušťka umyvadla | 10-55 mm |
| Výbava | Neuzavíratelná s přepadem, Neuzavíratelná bez přepadu, PVD |
| Hmotnost / ks | 0.2850 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913953316 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
1 453 Kč
Při platbě předem pouze 1 352 Kč
Mohlo by Vás zajímat
511 Kč
512 Kč
Při platbě předem pouze 476 Kč
598 Kč
Při platbě předem pouze 556 Kč
654 Kč
Při platbě předem pouze 608 Kč

