Umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, velká zátka, 5-65mm, černá mat CV3004B 55650
Umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, velká zátka, 5-65mm, černá mat CV3004B 55650
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Barva | Černá |
| Materiál | Mosaz |
| Velikost závitu | 5/4" |
| Tloušťka umyvadla | 5-65 mm |
| Výbava | Neuzavíratelná s přepadem, Neuzavíratelná bez přepadu, PVD |
| Hmotnost / ks | 0.2850 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913974991 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by Vás zajímat
3 904 Kč
Při platbě předem pouze 3 632 Kč
Umyvadlová výpust s táhlem, chrom SCA11 SCA11 20761
expedice do 7 dnů538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
Umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, velká zátka, 10-80mm, ABS/bílá CV1232W 59352
expedice do 7 dnů288 Kč
Při platbě předem pouze 268 Kč

