Umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, design zátka, 3-65mm, chrom CV2005
Umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, design zátka, 3-65mm, chrom CV2005
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CV2005 |
Dostupnost:
skladem
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Velikost závitu | 5/4" |
| Tloušťka umyvadla | 3-65 mm |
| Výbava | Neuzavíratelná s přepadem, Neuzavíratelná bez přepadu |
| Hmotnost / ks | 0.2900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913951428 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, hranatý, chrom SI411
na objednávku937 Kč
Při platbě předem pouze 872 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
Podobné zboží
477 Kč
Při platbě předem pouze 444 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Flip vanová zástěna jednokřídlá 80 x 150 cm mrazivá, černá - 894-080-101-70-30
expedice do 10 dnů3 607 Kč
Mexen Flip vanová zástěna jednokřídlá 80 x 150 cm, mráz, zlatá - 894-080-101-50-30
expedice do 10 dnů3 867 Kč
Mexen Flip vanová zástěna jednokřídlá 80 x 150 cm, černý vzor, černá - 894-080-101-70-77
expedice do 10 dnů3 607 Kč

