Stojánková umyvadlová baterie s bidetovou sprchou, chrom 1209-05
Stojánková umyvadlová baterie s bidetovou sprchou, chrom 1209-05
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Výška | 146 mm |
| Hloubka | 116 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 40 mm |
| Výška výtoku | 70 mm |
| Ostatní | Pro umývátko, Bidetová sprcha |
| Průtok (3 bar) | 8.200 l/min |
| Hmotnost / ks | 2.1320 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913814761 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Podobné zboží
3 775 Kč
Při platbě předem pouze 3 512 Kč
Mohlo by Vás zajímat
4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč
PARIS stojánková umyvadlová baterie s výsuvnou sprškou, chrom 1104-05
expedice do 7 dnů3 603 Kč
Při platbě předem pouze 3 352 Kč
4 893 Kč
Při platbě předem pouze 4 552 Kč
3 775 Kč
Při platbě předem pouze 3 512 Kč


