RHAPSODY stojánková umyvadlová baterie s bidetovou sprchou, chrom 1209-09
RHAPSODY stojánková umyvadlová baterie s bidetovou sprchou, chrom 1209-09
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1209-09 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 44 mm |
| Výška | 151 mm |
| Hloubka | 152 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | Pro umývátko, Bidetová sprcha |
| Hmotnost / ks | 1.8850 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913843402 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
ARCO rohový ventil A-80 dlouhý 1/2"x3/8", anticalc, chrom NOV88MAC
expedice do 7 dnů267 Kč
Při platbě předem pouze 248 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
Podobné zboží
Stojánková umyvadlová baterie s bidetovou sprchou, chrom 1209-05
expedice do 7 dnů2 485 Kč
Při platbě předem pouze 2 312 Kč
Mohlo by Vás zajímat
PARIS stojánková umyvadlová baterie s výsuvnou sprškou, chrom 1104-05
expedice do 7 dnů3 603 Kč
Při platbě předem pouze 3 352 Kč
4 893 Kč
Při platbě předem pouze 4 552 Kč
4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč
Stojánková umyvadlová baterie s bidetovou sprchou, chrom 1209-05
expedice do 7 dnů2 485 Kč
Při platbě předem pouze 2 312 Kč


