PARIS stojánková umyvadlová baterie s výsuvnou sprškou, chrom 1104-05
PARIS stojánková umyvadlová baterie s výsuvnou sprškou, chrom 1104-05
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SOLITER |
| Výška | 183 mm |
| Hloubka | 135 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 91 mm |
| Ostatní | Výsuvná hubice/sprcha |
| Hmotnost / ks | 2.0810 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913805233 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
KING umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, ABS/chrom 0595PR25K7
expedice do 7 dnů705 Kč
Při platbě předem pouze 656 Kč
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
Mohlo by Vás zajímat
3 775 Kč
Při platbě předem pouze 3 512 Kč
4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč
Stojánková umyvadlová baterie s bidetovou sprchou, chrom 1209-05
expedice do 7 dnů2 485 Kč
Při platbě předem pouze 2 312 Kč
4 893 Kč
Při platbě předem pouze 4 552 Kč

