RHAPSODY stojánková umyvadlová baterie s bidetovou sprchou, černá 1209-08B
RHAPSODY stojánková umyvadlová baterie s bidetovou sprchou, černá 1209-08B
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1209-08B |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 40 mm |
| Výška | 183 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | Pro umývátko, Bidetová sprcha |
| Hmotnost / ks | 1.8850 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913119231 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | černá |
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil kulatý, 1/2"x3/8", černá mat SL015
expedice do 7 dnů611 Kč
Při platbě předem pouze 568 Kč
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
75 Kč
Při platbě předem pouze 71 Kč
Mohlo by Vás zajímat
FISA vanová zástěna 700x1500mm, bílá mat, čiré sklo FS1072-W
expedice do 7 dnů3 264 Kč
Při platbě předem pouze 3 065 Kč
Vanová zástěna Mexen Next L s jedním křídlem 70 x 150 cm, matná, růžové zlato - 895-070-000-03-30-60
expedice do 10 dnů3 861 Kč
Vanová zástěna Mexen Next s jedním křídlem 70 x 150 cm, pruhy, kartáčovaný nikl - 895-070-000-00-09-97
expedice do 10 dnů3 185 Kč

