LOREA skříňka s umyvadlem 101x46x51,5cm , levá, dub alabama/bílá mat LE080-2231-L-02
LOREA skříňka s umyvadlem 101x46x51,5cm , levá, dub alabama/bílá mat LE080-2231-L-02
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LOREA |
| Rozměr | 101x46x51,5 cm |
| Šířka | 1010 mm |
| Výška | 460 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 39.5430 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913977787 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | hnědá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
BELLA držák ručníků na bok skříňky 250mm, chrom FA115
expedice do 7 dnů856 Kč
Při platbě předem pouze 796 Kč
ARECA umyvadlo, litý mramor, 101x51,5cm, levé, bílá AC101L
expedice do 7 dnů5 065 Kč
Při platbě předem pouze 4 712 Kč
149 Kč
10 440 Kč
Při platbě předem pouze 9 712 Kč
Mohlo by Vás zajímat
21 720 Kč
Při platbě předem pouze 20 363 Kč
16 331 Kč
Při platbě předem pouze 15 192 Kč
15 072 Kč
Při platbě předem pouze 14 153 Kč
12 461 Kč
Při platbě předem pouze 11 592 Kč


