SOTT AQUA keramické umyvadlo zápustné, 57x44cm, bílá 10SQ50057
SOTT AQUA keramické umyvadlo zápustné, 57x44cm, bílá 10SQ50057
Vlastnosti
| Značka | ISVEA |
|---|---|
| Série | SOTT AQUA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 57x15,5x44 cm |
| Šířka | 570 mm |
| Hloubka | 440 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení, Zápustné |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 18.2000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8697687000687 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
267 Kč
Při platbě předem pouze 251 Kč
skladem
Doporučujeme přikoupit
598 Kč
Při platbě předem pouze 556 Kč
KING umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, ABS/chrom 0595PR25K7
expedice do 7 dnů705 Kč
Při platbě předem pouze 656 Kč
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
Mohlo by Vás zajímat
INFINITY keramické umyvadlo zápustné, 55x40cm, bílá 10NF50055
expedice do 7 dnů4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč
SOTT AQUA keramické umyvadlo zápustné, 48x42cm, bílá 10SQ50048
expedice do 7 dnů4 180 Kč
Při platbě předem pouze 3 888 Kč


