JUNO umyvadlo, litý mramor, 80x47cm, pravé, bílá JU081
JUNO umyvadlo, litý mramor, 80x47cm, pravé, bílá JU081
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | JUNO |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 80x15x46 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 18.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913846908 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
808 Kč
Při platbě předem pouze 752 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
KING umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, ABS/chrom 0595PR25K7
expedice do 7 dnů705 Kč
Při platbě předem pouze 656 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ASTORIA umyvadlo zápustné, litý mramor, 55x37cm, bílá 55033
expedice do 7 dnů3 070 Kč
Při platbě předem pouze 2 856 Kč
LIMA keramické umyvadlo, zápustné 59,5x39,5 cm, bílá BH7022
expedice do 7 dnů2 743 Kč
Při platbě předem pouze 2 552 Kč
SLIM keramické umyvadlo, nábytkové, 60x46cm, bílá 1601-60
expedice do 7 dnů2 141 Kč
Při platbě předem pouze 1 992 Kč
LUCIOLA umyvadlo, litý mramor, 60x48cm, bílá 50062
expedice do 7 dnů4 033 Kč
Při platbě předem pouze 3 752 Kč


