Zápustné umyvadlo nerezové, průměr 355 mm 13029.B
Zápustné umyvadlo nerezové, průměr 355 mm 13029.B
Vlastnosti
| Značka | NOFER |
|---|---|
| Rozměr | 35,5x13 cm |
| Průměr | 355 mm |
| Šířka | 355 mm |
| Výška | 133 mm |
| Hloubka | 355 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Nerez |
| Instalace | Zápustné |
| Typ umyvadla | Zápustné umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnost / ks | 0.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8435368809033 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | šedá |
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
Umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, velká zátka, 10-80mm, ABS/chrom CV1232 59350
expedice do 7 dnů314 Kč
Při platbě předem pouze 292 Kč
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
Mohlo by Vás zajímat

