ARUBA dvojumyvadlo, Rockstone, 250x51,5cm, levé, bílá mat AR250-B2L
ARUBA dvojumyvadlo, Rockstone, 250x51,5cm, levé, bílá mat AR250-B2L
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AR250-B2L |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ARUBA |
| Rozměr | 250x51,5 cm |
| Šířka | 2500 mm |
| Výška | 178 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Do nábytku |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Otvor pro baterii | 2 otvory |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | Barevná deska |
| Hmotnost / ks | 53.9800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913892202 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
22 007 Kč
Při platbě předem pouze 20 472 Kč
na objednávku
1 428 Kč
Při platbě předem pouze 1 328 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
ARUBA konzole s policí 248,4x40x49 cm, černá mat ARK250
na objednávku22 007 Kč
Při platbě předem pouze 20 472 Kč
1 428 Kč
Při platbě předem pouze 1 328 Kč
Mohlo by Vás zajímat
37 220 Kč
Při platbě předem pouze 35 359 Kč
38 960 Kč
Při platbě předem pouze 37 012 Kč
36 190 Kč
Při platbě předem pouze 34 381 Kč
38 890 Kč
Při platbě předem pouze 36 946 Kč


