TERUEL keramické umyvadlo na desku 59x39 cm, bílá BH7007
TERUEL keramické umyvadlo na desku 59x39 cm, bílá BH7007
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 59x14x39 cm |
| Šířka | 590 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hloubka | 390 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Hmotnost / ks | 9.9300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913824043 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
654 Kč
Při platbě předem pouze 608 Kč
Umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, velká zátka, 10-80mm, ABS/chrom CV1232 59350
expedice do 7 dnů314 Kč
Při platbě předem pouze 292 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
Podobné zboží
SISTEMA keramické umyvadlo 75x42cm, bílá 10AR65075
expedice do 7 dnů3 139 Kč
Při platbě předem pouze 2 920 Kč
THIN umyvadlo na desku, Rockstone, 60x40 cm, bílá mat WN213
expedice do 7 dnů6 579 Kč
Při platbě předem pouze 6 120 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ROSSETA umyvadlo na desku, litý mramor, 56,4x32,3cm, bílá RS564
expedice do 7 dnů6 725 Kč
Při platbě předem pouze 6 256 Kč
DALMA keramické umyvadlo na desku, 58,5x39 cm, marfil MM227
expedice do 7 dnů4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč
6 441 Kč
Při platbě předem pouze 5 992 Kč
DALMA keramické umyvadlo na desku, 58,5x39 cm, grigio MM213
expedice do 7 dnů4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč


