SIDRA umyvadlo, litý mramor, 71x46cm, bílá SD071
SIDRA umyvadlo, litý mramor, 71x46cm, bílá SD071
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SIDRA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 71x14,2x46 cm |
| Šířka | 710 mm |
| Výška | 142 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | Do nábytku |
| Typ umyvadla | Nábytkové umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Balení obsahuje | Přepadová souprava |
| Hmotnost / ks | 11.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913989827 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
641 Kč
Při platbě předem pouze 596 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
8 849 Kč
Při platbě předem pouze 8 232 Kč
8 505 Kč
Při platbě předem pouze 7 912 Kč
641 Kč
Při platbě předem pouze 596 Kč
9 107 Kč
Při platbě předem pouze 8 472 Kč
Mohlo by Vás zajímat
AQUATIC umyvadlo, litý mramor, 80x46cm, bílá
expedice do 7 dnů3 861 Kč
Při platbě předem pouze 3 592 Kč
BRAHEA umyvadlo zápustné, Rockstone, 75x39 cm, bílá mat BE775
expedice do 7 dnů6 355 Kč
Při platbě předem pouze 5 912 Kč
MARIA umyvadlo, litý mramor, 75x46cm, bílá MA075
expedice do 7 dnů4 610 Kč
Při platbě předem pouze 4 288 Kč

