CIRASA umyvadlová skříňka 69,8x52x46cm, agila strip CR701-4343S
CIRASA umyvadlová skříňka 69,8x52x46cm, agila strip CR701-4343S
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR701-4343S |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 69,8x52x46 cm |
| Šířka | 698 mm |
| Výška | 520 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Hnědá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 19.6810 kg |
| EAN | 8590913969607 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | hnědá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
LINDO "U" organizér 372x36x323mm, plast, antracit LD001
expedice do 7 dnů507 Kč
Při platbě předem pouze 472 Kč
2 700 Kč
Při platbě předem pouze 2 512 Kč
Mohlo by Vás zajímat
9 107 Kč
Při platbě předem pouze 8 472 Kč
8 849 Kč
Při platbě předem pouze 8 232 Kč
11 060 Kč
Při platbě předem pouze 10 288 Kč
CIRASA umyvadlová skříňka 69,8x52x46cm, dub Alabama CR701-2222
expedice do 7 dnů8 505 Kč
Při platbě předem pouze 7 912 Kč


