CIRASA umyvadlová skříňka 69,8x52x46cm, dub stříbrný CR701-1111
CIRASA umyvadlová skříňka 69,8x52x46cm, dub stříbrný CR701-1111
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR701-1111 |
Dostupnost:
na objednávku
- Standardně dodáváno s úchytkou CT192C
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 69,8x52x46 cm |
| Šířka | 698 mm |
| Výška | 520 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Šedá |
| Dekor | Dub stříbrný |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 19.6810 kg |
| EAN | 8590913928017 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | šedá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Příslušenství
2 700 Kč
Při platbě předem pouze 2 512 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
CIRASA deska DTDL 71x1,8x46,5cm, dub stříbrný CR071-1111
expedice do 7 dnů1 410 Kč
Při platbě předem pouze 1 312 Kč
LINDO "U" organizér 372x36x323mm, plast, antracit LD001
expedice do 7 dnů507 Kč
Při platbě předem pouze 472 Kč
6 871 Kč
Při platbě předem pouze 6 392 Kč
Mohlo by Vás zajímat
10 053 Kč
Při platbě předem pouze 9 352 Kč
LARGO umyvadlová skříňka 69x50x41cm, dub stříbrný LA700
na objednávku10 520 Kč
Při platbě předem pouze 9 863 Kč
LARGO umyvadlová skříňka 69x50x41cm, ořech bruno LA703
na objednávku10 520 Kč
Při platbě předem pouze 9 863 Kč
6 527 Kč
Při platbě předem pouze 6 072 Kč

