ARECA umyvadlo, litý mramor, 71x51,5cm, bílá
ARECA umyvadlo, litý mramor, 71x51,5cm, bílá
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 71x14,2x51,5 cm |
| Šířka | 710 mm |
| Výška | 142 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | Nástěnná-konzole, Do nábytku |
| Typ umyvadla | Nábytkové umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Balení obsahuje | Přepadová souprava |
| Hmotnost / ks | 13.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913129049 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
641 Kč
Při platbě předem pouze 596 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
641 Kč
Při platbě předem pouze 596 Kč
10 741 Kč
Při platbě předem pouze 9 992 Kč
10 741 Kč
Při platbě předem pouze 9 992 Kč
LOREA umyvadlová skříňka 70x44x51,2cm, 1x zásuvka, dub alabama/bílá mat LE070-2231 53693
expedice do 7 dnů10 741 Kč
Při platbě předem pouze 9 992 Kč
Mohlo by Vás zajímat
49 846 Kč
Při platbě předem pouze 48 107 Kč
119 738 Kč
Při platbě předem pouze 115 561 Kč
47 954 Kč
Při platbě předem pouze 46 281 Kč
89 560 Kč
Při platbě předem pouze 86 436 Kč

