SIDRA dvojumyvadlo, litý mramor, 121x46cm, bílá
SIDRA dvojumyvadlo, litý mramor, 121x46cm, bílá
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SIDRA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 121x14,2x46 cm |
| Šířka | 1210 mm |
| Výška | 142 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | Do nábytku |
| Typ umyvadla | Nábytkové umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 2 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Balení obsahuje | Přepadová souprava |
| Hmotnost / ks | 21.2000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913982590 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
9 021 Kč
Při platbě předem pouze 8 392 Kč
12 504 Kč
Při platbě předem pouze 11 632 Kč
9 021 Kč
Při platbě předem pouze 8 392 Kč
CIRASA umyvadlová skříňka 59,2x64x46cm, verde strip CR601-4444S
expedice do 7 dnů12 504 Kč
Při platbě předem pouze 11 632 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Stone+ obdélníková kompozitová vanička 180x70 cm, bílá, zlatý kryt 44107018-G
expedice do 10 dnů7 836 Kč
17 800 Kč
Při platbě předem pouze 16 687 Kč
TRENECA vanička z litého mramoru s možností úpravy rozměru, 140x90cm, černá mat 84309.21
expedice do 7 dnů12 117 Kč
Při platbě předem pouze 11 413 Kč
Mexen Flow úzká obdélníková sprchová vanička 150 x 95 cm, lesklá bílá - 46R109515
expedice do 10 dnů4 472 Kč

