CIRASA umyvadlová skříňka 59,2x64x46cm, dub stříbrný CR601-1111
CIRASA umyvadlová skříňka 59,2x64x46cm, dub stříbrný CR601-1111
- Standardně dodáváno s úchytkou CT192C
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 59,2x64x46 cm |
| Šířka | 592 mm |
| Výška | 640 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Šedá |
| Dekor | Dub stříbrný |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 16.5010 kg |
| EAN | 8590913927973 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | šedá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Příslušenství
765 Kč
Při platbě předem pouze 721 Kč
expedice do 7 dnů
85 Kč
Při platbě předem pouze 80 Kč
skladem
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
4 721 Kč
Při platbě předem pouze 4 392 Kč
Umyvadlový sifon šetřící místo 5/4", DN32, bílá 151.127.0
expedice do 7 dnů255 Kč
Při platbě předem pouze 241 Kč
MITRA kovová úchytka, průměr 25mm, chrom MT001
expedice do 7 dnů145 Kč
Při platbě předem pouze 135 Kč
Mohlo by Vás zajímat
8 394 Kč
Při platbě předem pouze 7 808 Kč
CIRASA umyvadlová skříňka 59,2x64x46cm, bílá lesk CR601-3030
expedice do 7 dnů8 333 Kč
Při platbě předem pouze 7 752 Kč
CROSS umyvadlová skříňka 55x81x43cm, starobílá CR260
na objednávku14 869 Kč
Při platbě předem pouze 13 832 Kč

