RIBERA keramické umývátko rohové 43x28,5 cm, otvor pro baterii vlevo, bílá AR498
RIBERA keramické umývátko rohové 43x28,5 cm, otvor pro baterii vlevo, bílá AR498
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SMALL |
| Rozměr | 43x15x28,5 cm |
| Šířka | 430 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hloubka | 285 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Umývátko (malé) |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Asymetrické |
| Hmotnost / ks | 6.3000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913907937 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
Podobné zboží
LITOS keramické umývátko rohové, 45x32cm, baterie vlevo, bílá 4779
expedice do 7 dnů1 711 Kč
Při platbě předem pouze 1 592 Kč
Mohlo by Vás zajímat
2 795 Kč
Při platbě předem pouze 2 600 Kč
BLOK kamenné umývátko 40x23cm, antracit 2401-32
expedice do 7 dnů5 151 Kč
Při platbě předem pouze 4 792 Kč
GERDA keramické umývátko, 36x25 cm, bílá AR362
expedice do 7 dnů1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
ZOE keramické umývátko 37x18 cm, otvor pro baterii vpravo, bílá AR495
expedice do 7 dnů1 686 Kč
Při platbě předem pouze 1 568 Kč


