NERISSA keramické umývátko 42,5x28,5 cm, černá mat AR265B
NERISSA keramické umývátko 42,5x28,5 cm, černá mat AR265B
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SMALL |
| Rozměr | 42x12,5x29 cm |
| Šířka | 420 mm |
| Výška | 125 mm |
| Hloubka | 290 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Umývátko (malé) |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Půlkruh |
| Hmotnost / ks | 7.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913916878 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | černá |
Doporučujeme přikoupit
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
417 Kč
Při platbě předem pouze 388 Kč
705 Kč
Při platbě předem pouze 656 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Vanová zástěna Mexen Next s jedním křídlem 70 x 150 cm, grafit, kartáčovaný nikl - 895-070-000-00-40-97
expedice do 10 dnů3 003 Kč
Vanová zástěna Mexen Lunar L s jedním křídlem 70 x 150 cm, průhledná, stříbrná - 897L-070-000-95-00
expedice do 10 dnů4 147 Kč
Vanová zástěna Mexen Next L s jedním křídlem 70 x 150 cm, pruhy, černá - 895-070-000-03-09-70
expedice do 10 dnů3 647 Kč

