AURUM nerezové umývátko, 36,5x18cm, včetně výpusti, levé/pravé, měď mat AU304
AURUM nerezové umývátko, 36,5x18cm, včetně výpusti, levé/pravé, měď mat AU304
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | AURUM |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 36,5x9x18 cm |
| Šířka | 365 mm |
| Výška | 90 mm |
| Hloubka | 180 mm |
| Barva | Měď mat |
| Materiál | Nerez |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Umývátko (malé) |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | PVD povrchová úprava |
| Hmotnost / ks | 5.9000 kg |
| EAN | 8590913964435 |
| Taric | 73241000 |
| Záruka | 6 let |
| Barva keramiky | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
4 781 Kč
Při platbě předem pouze 4 489 Kč
BLOK kamenné umývátko 40x23cm, antracit 2401-32
expedice do 7 dnů5 151 Kč
Při platbě předem pouze 4 792 Kč
4 231 Kč
Při platbě předem pouze 3 936 Kč

