LITOS keramické umývátko rohové, 45x32cm, baterie vlevo, bílá 4779
LITOS keramické umývátko rohové, 45x32cm, baterie vlevo, bílá 4779
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SMALL |
| Rozměr | 45x15x32 cm |
| Šířka | 450 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hloubka | 320 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Umývátko (malé) |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Asymetrické |
| Hmotnost / ks | 10.2500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913875670 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
SMALL stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, 139mm, chrom SM06
expedice do 7 dnů1 625 Kč
Při platbě předem pouze 1 512 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Podobné zboží
Mohlo by Vás zajímat
Vanová zástěna Mexen Next L s jedním křídlem 70 x 150 cm, pruhy, zlatá - 895-070-000-03-09-50
expedice do 10 dnů3 828 Kč
Mexen Mist vanová zástěna jednokřídlá levá 70 x 150 cm, černý kostkovaný vzor, černá - 8A9-070-001-70-77-L
expedice do 10 dnů3 075 Kč
Vanová zástěna Mexen Lunar L s jedním křídlem 70 x 150 cm, průhledná, chrom - 897L-070-000-01-00
expedice do 10 dnů3 933 Kč

