RIBERA keramické umývátko rohové 43x28,5 cm, otvor pro baterii vpravo, bílá AR497
RIBERA keramické umývátko rohové 43x28,5 cm, otvor pro baterii vpravo, bílá AR497
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SMALL |
| Rozměr | 43x15x28,5 cm |
| Šířka | 430 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hloubka | 285 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Umývátko (malé) |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Asymetrické |
| Hmotnost / ks | 6.3000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913907920 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Podobné zboží
LITOS keramické umývátko rohové, 45x32cm, baterie vpravo, bílá 4079
expedice do 7 dnů1 711 Kč
Při platbě předem pouze 1 592 Kč
Mohlo by Vás zajímat
NERISSA keramické umývátko, 42,5x28,5 cm, bílá AR265
expedice do 7 dnů1 883 Kč
Při platbě předem pouze 1 752 Kč
3 173 Kč
Při platbě předem pouze 2 952 Kč
MAXX umývátko se záklopem 47x24cm, litý mramor, levé, bílá MX475
expedice do 7 dnů4 205 Kč
Při platbě předem pouze 3 912 Kč


