PURA keramické umyvadlo na desku, 60x42cm, ghiaccio mat 884215
PURA keramické umyvadlo na desku, 60x42cm, ghiaccio mat 884215
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-884215 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60x16x42 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 420 mm |
| Barva | Modrá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Hmotnost / ks | 11.8600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8032937822839 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | modrá |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
Mohlo by Vás zajímat
10 483 Kč
Při platbě předem pouze 9 752 Kč
12 719 Kč
Při platbě předem pouze 11 832 Kč
12 031 Kč
Při platbě předem pouze 11 192 Kč
12 031 Kč
Při platbě předem pouze 11 192 Kč

