KUBE X keramické umyvadlo na desku, 60x37cm, oválné, bílá ExtraGlaze 945811
KUBE X keramické umyvadlo na desku, 60x37cm, oválné, bílá ExtraGlaze 945811
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60x13x37 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hloubka | 370 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Ostatní | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 12.5050 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590011225 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 453 Kč
Při platbě předem pouze 1 352 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, velká zátka, 10-80mm, ABS/chrom CV1232 59350
expedice do 7 dnů314 Kč
Při platbě předem pouze 292 Kč
GSI umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, keramická zátka, 5-65mm, bílá lesk PVC11
expedice do 7 dnů1 453 Kč
Při platbě předem pouze 1 352 Kč
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Vanová zástěna Mexen Next L s jedním křídlem 70 x 150 cm, matná, kartáčovaný nikl - 895-070-000-03-30-97
expedice do 10 dnů3 861 Kč
Vanová zástěna Mexen Next L s jedním křídlem 70 x 150 cm, černá kostkovaná, zlatá - 895-070-000-03-77-50
expedice do 10 dnů3 647 Kč
Mexen Next vanová zástěna jednokřídlá 70 x 150 cm, černý vzor, chrom 895-070-000-00-70-01
expedice do 10 dnů2 659 Kč


